Search
Menü

"Welding Society for International Ltd.
Międzynarodowe Towarzystwo Spawalnictwa sp. z o. o.

Schweißer beim E-Hand-Schweißen
MT Magnetpulverprüfung Duschen ultraviolett

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

w związku z panującą i rozprzestrzeniająca się pandemią koronawirusa, SLV-GSI Polska Sp. z o.o.,

kierując się troską o zdrowie Państwa i swoich pracowników, wprowadza możliwość prowadzenia działań usługowych na rzecz Państwa firmy w formie zdalnej.

Ponieważ nie wszystkie działania można przeprowadzić w w/w sposób, każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie i - jeśli będzie to możliwe - zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie zdalnego przeprowadzenia danej usługi.

Informujemy również, że wszelkie planowane w najbliższym czasie przedsięwzięcia mające formę spotkań grupowych, tj. seminaria ,szkolenia, warsztaty, zostają na obecną chwilę przesunięte na czas, kiedy zostanie już wyeliminowane ryzyko związane z koronawirusem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną z pracownikami naszej firmy w celu znalezienia odpowiednich i optymalnych rozwiązań dla prowadzenia przez nas usług na rzecz Państwa firmy.

Z poważaniem

Piotr Gładysz
Prezes Zarządu
SLV-GSI Polska Sp. z o.o.


Misją SLV-GSI Polska jest zapewnienie wysokiej jakości wyrobów i usług w sektorze spawalnictwa, propagowanie wiedzy technicznej z zakresu spawalnictwa i kontroli jakości oraz wsparcie techniczne dla przedsiębiorstw w zakresie norm, przepisów i praktyki inżynierskiej.Najnowsze informacje

Trenażer - symulator nauki spawania

Uwaga! Proponujemy do odsprzedaży używany do tej pory przez nas symulator (trenażer) praktycznej nauki spawania.

> Read more
> Archive