Na seminarium przedstawione zostaną następujące tematy:
- Nowe rozporządzenie UE dotyczące wyrobów budowlanych (CPR) i zastępujące Rozporządzenie 305/2011
- Najważniejsze zmiany w normie EN 1090-2 wprowadzone w 2024r. poprawką A1
- Zrównoważenie środowiskowe – „Certyfikat zielonej stali”
- Porównanie możliwości wykrycia i oceny niezgodności spawalniczych metodami UT i RT
- Wybrane parametry procesowe spawania metodą 121 prądem przemiennym AC”
- Procedury odnawiania ważności certyfikatów personelu badań nieniszczących w świetle nowego wydania normy EN ISO 9712 – Praktyczne wskazówki dla osób odnawiających certyfikaty
- Przegląd nowych norm z zakresu spawalnictwa
Seminarium kierowane jest do osób nadzoru spawalniczego, pełnomocników systemów ZKP oraz pracowników bezpośrednio związanych z produkcją, jak również kontrolą jakości.
Szkolenie odbędzie się w dniu 5.12.2024 r. (rozpoczęcie o godz. 9:00) w hotelu / restauracji „Modrzewiowy Dwór”, Gliwice – Żerniki, ul. Mazowiecka 44 – parking z tyłu lokalu (w przypadku braku miejsc można parkować na sąsiadujących z lokalem uliczkach). Istnieje również możliwość rezerwacji noclegu.
Każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów szkoleniowych w języku polskim (w związku z tym prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie) oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, uwzględniane m.in. przy odnawianiu certyfikatu kompetencji i sprawdzaniu spełnienia wymagań p-ktu 6.3.2 normy EN 1090-1 podczas audytów systemów ZKP wg EN 1090-1.
Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o czytelne i dokładne wypełnienie DRUKOWANYMI LITERAMI (nie pieczątka!) zamieszczonej poniżej karty zgłoszenia, która jest równoważna fakturze proforma i przesłanie jej na adres e-mail: seminarium(at)slv-polska.pl
Koszt uczestnictwa w szkoleniu - 570,00 netto + VAT ( 701,10 brutto).
Ostateczny termin zgłoszenia oraz wpłaty - 28 listopada 2024 r.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.
1. Program seminarium
2. Karta zgłoszenia uczestnictwa w seminarium [pdf]